O nas

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Stanecki Przeprowadzki, zlokalizowanej w Bydgoszczy i Toruniu. Mamy ogromne doświadczenie w tego typu usługach, świadczonych nie tylko osobom prywatnym, ale także instytucjom oraz firmom. Zazwyczaj działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak nie ograniczamy się tylko do jednego regionu. Możemy przewieźć Państwa dobytek w dowolne miejsce na mapie Polski lub nawet całej Unii Europejskiej.

Nasze usługi transportowe z Bydgoszczy i Torunia to elastyczna oferta, którą możemy dopasować do zaistniałych w danej sytuacji zapotrzebowań. Żadne zlecenie nie jest dla nas zbyt trudne, jako że przewoziliśmy już np. pianina i fortepiany za granicę. Ponadto, w razie potrzeby, nasi klienci mogą skorzystać z dostępnego magazynu. Wyróżnia nas profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, ponieważ zawsze poszukujemy kreatywnych i jak najbardziej optymalnych rozwiązań. Swoją pracę wykonujemy tak, aby nie mieli Państwo żadnych zastrzeżeń. Trzymamy się też ściśle zasad bezpieczeństwa, aby nie zniszczyć powierzonego nam mienia. Pomagamy sobie przy tym odpowiednimi przyrządami i materiałami, specjalnie przystosowanymi do transportu różnego rodzaju przedmiotów.

Poza przeprowadzkami, wśród prezentowanej tutaj oferty usług transportowych, można znaleźć także szybkie i sprawne taxi bagażowe. Toruń oraz Bydgoszcz stanowią lokalizacje naszych siedzib, jednak jeśli potrzebują Państwo przewieźć swoje rzeczy poza obszar tych miast, również nie sprawi nam to żadnej trudności. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza. Stanecki Przeprowadzki to zawsze doskonały wybór!